Wasze porady 

admin 28-08-2017

Miałem trochę opory w piciu oleju tłoczonego na zimno. Za każdym razem dodawałem na łyżkę oleju kilka kropel soku z cytryny. Po wypiciu zostawał smak cytryny. :)

marek 24-08-2017

Ssanie goździka całego pomaga w usuwaniu zalegającej flegmy po przeziębieniu. Również goździk pomaga za "zapchany nos". Podrażnione gardło czy ciągłe odchrząkiwanie można usuwać poprzez ssanie goździka. Bierzemy jeden lub dwa całe goździki i ssiemy je przynajmniej 1 godzinę. Możemy to powtarzać dwa trzy razy dziennie. Życzę zdrowia. :>)

ja i ja 24-08-2017

Łatwy sposób na rozruszanie kręgosłupa. Trzy serie po 15 sekund.
Przed spaniem połóż się na dywanie na plecach. Nogi wyprostowane, ręce zaplecione za głową. Głowę unosimy do góry, stopy łączymy razem. Energicznymi ruchami na boki rozciągamy kręgosłup. Ćwiczenie przypomina pływającą rybę. Przez pierwsze dni kręgosłup może być bardziej obolały. Nie zrażać się tym. Samo przeminie. W razie potrzeby konsultować z lekarzem.

Marcia 09-08-2017

Test na zawartość żelaza.
Wg starych metod można sprawdzać żelazo w organiźmie.
Kładziemy na stole palec paznokciem do góry i naciskamy na paznokieć palcem drugiej ręki. Jeżeli kolor wraca do poprzedniego, to uznajemy za normę. Jeżeli pod paznokciem utyrzymuje się kolor "biały, to może oznaczać niedobór żelaza, a w konsekwencji anemię. Życzę zdrowia. :>)

Jerzy 08-08-2017

Miałem problemy z usunięciem kamienia powstałego z wody na powierzchni zlewozmywaka. Pomocny był kwas askorbinowy /wit.C/. Eko czyścik środek do czyszczenia i na wierzch trochę kwasu askorbinowego. Pomogło. Polecam.