Twój koszyk

Łącznie

__,__ zł

Komentarze ogólne

Aneta córka zamawiającego z Czechowic 18-04-2024

Od jakiegoś pół roku zamawiam dla rodziny, szczególnie dla dzieci olej z czarnuszki oraz olej lniany. Jestem pod bardzo pozytywnym wrażeniem dzialalnia oleju, dzieci są alergikami, często chorują, odkąd stosujemy olej i macerat goździkowy zauważyłam dużą poprawę odporności , mojej również. Pierwszy okres jesienno- zimowym bez poważnej infekcji. Ostatnio zamówiłam również Deokryształ to bardzo wydajny i skuteczny dezodorant, w 100% chroni przed potem, działa 24h. Polecam każdemu, będziemy regularnie kupować. Produkty bardzo dobrej jakości!

Anna 17-03-2024

Drugi rok stosuję mieszankę urologiczną wraz z moją rodziną. Oczyszczamy nerki 2 razy w roku. Dodatkiem do oczyszczenia organizmu jest olejek goździkowy, dzięki któremu nikt z nas nie choruje zimą. Stosujemy go profilaktycznie oraz w trakcie infekcji wirusowych. Gorąco polecam te preparaty, ponieważ mają bardzo szerokie spektrum działania.

Agata 26-09-2023

Witam czy macerat 4 olej zywokostny jest do stosowania zewnętrznego czy do spożycia etykieta mówi że do spożycia ale stosując inne podobne środki zażywam zewnątrznie dlatego pytam. Pozdrawiam

Zofia z Jeleniej Góry 09-08-2023


Wyrobów produkowanych przez tę firmę używam od bardzo dawna,tak gdzieś może od 20 lat.
Są znakomitej jakości i bardzo skuteczne oraz przyjazne w stosowaniu.
Polecam każdemu,kto jeszcze ich nie próbował,szczególnie deo-krystal i eko-czyścik.

Bożena 05-08-2023

Używam produktów Najmar od wielu lat ale po raz pierwszy dokonałam zakupów bezpośrednio od producenta. Bardzo dziękuję za profesjonalną konsultację telefoniczną. Produkty są najwyższej jakości i jestem pewna, że kto raz spróbował będzie do nich wracał, POLEAM.

Zbigniew 03-08-2023

Polecam sklep, towar zgodny z zamówieniem dobrze spakowany. Szybka przesyłka.
Szklane pilniki rewelacyjne. Żona stosowała od dawna ale się rozbił.
Pilniki innych firm już nie takie dobre.

Maria Jurczak 16-06-2023

Witam
Zamówienie - Olej lniany złoty - otrzymałam bardzo szybko. Dziękuję.
Jestem troszkę zawiedziona krótkim okresem ważności.
Jaki jest najdłuższy termin ważności Oleju lnianego.

Dziękuję Pozdrawiam

Stanisław M. 18-05-2023

Korzystam z artyuólów P.Marka od 6 iat..
Super towar bardzo dobra jakość.Współpraca
na wysokim poziomie,!! Polecam.Stanisław M.

Agnieszka 12-04-2023

Wiele lat temu zakupiłam ten olej kokosowy na targach. Kiedy poznałam jego jakość, żaden inny olej zakupiony od innych producentów, nawet tak zwany bio, eko czy extra virgin, nie był w stanie dorównać temu olejowy ani jakością, konsystencją ani smakiem. Niektóre z tych olejów w swoim smaku przypominały bardziej smalec niż oleju kokos.
Tylko ten olej ten oprócz właściwej konsystencji oraz jakości, posiada przepiękny zapach kokosa niespotykany w innych olejach nawet jeśli kokosem pachniały. Z tego powodu w olej kokosowy zaopatruję się tylko tutaj, bo nigdzie nie znalazłam lepszego oleju od tego.

Ewa Jarońska 02-03-2023

Bardzo porządna i uczciwa firma. Polecam do korzystania.

Grzegorz 05-01-2023

Dzień dobry.
Zamówiłem u Pana Eko czyścik. Chcę powiedzieć, że ten produkt jest nam znany, bo kupowaliśmy już to na Lecie agatowym we Lwówku, lub na Święcie Ceramiki w Bolesławcu. Czyścik jest niezawodny. Jego właściwości myjące są bardzo dobre, a struktura jest tak drobna, że nie pozostawia żadnych zarysowań. I jest bardzo wydajny. Polecam !

Anna Damek 01-01-2023

Najlepsza kawa na świecie-lepszej nie piłam! Uwielbiam oleje, zwłaszcza kokosowy i wiesiołkowy-mają leczniczą moc. Każdy produkt jest wart zakupu -pan Marek naprawdę stawia na jakość. Polecam.

Paulina 04-12-2022

Zamówienie odbyło się bardzo sprawnie, następnego dnia otrzymałam informację o kwocie wysyłki. Towar zgodny z zamówieniem, dotarl bardzo szybko. Polecam!

MichaelDOURA 04-12-2022

In today's business world, (homepage)it's all about who you know. Making the right connections can mean the difference between success and failure. But how do you go about making those connections? That's where networking comes in.

In order to be successful in marketing, you need to understand your target audience and what they want. You also need to be able to create a campaign that is attention-grabbing and memorable. Furthermore, you need to have a clear message that you are trying to communicate to your audience. If you can do all of these things, then you will be well on your way to success in marketing.

Tłumaczenie na język polski
W dzisiejszym świecie biznesu (strona główna) wszystko zależy od tego, kogo znasz. Tworzenie właściwych połączeń może oznaczać różnicę między sukcesem a porażką. Ale jak zabrać się do tworzenia tych połączeń? I tu pojawia się network marketing.

Aby odnieść sukces w marketingu, musisz zrozumieć swoją grupę docelową i to, czego chcą. Musisz także umieć stworzyć kampanię, która przykuwa uwagę i zapada w pamięć. Ponadto musisz mieć jasny komunikat, który próbujesz przekazać swoim odbiorcom. Jeśli potrafisz zrobić wszystkie te rzeczy, będziesz na dobrej drodze do sukcesu w marketingu.

Wioletta 23-11-2022

Produkty bardzo dobrej jakości. Polecam. Obsługa ,SUPER. Komunikatywność i profesjonalizm.