Wasze i nasze porady 

Marcia 09-08-2017

Test na zawartość żelaza.
Wg starych metod można sprawdzać żelazo w organiźmie.
Kładziemy na stole palec paznokciem do góry i naciskamy na paznokieć palcem drugiej ręki. Jeżeli kolor wraca do poprzedniego, to uznajemy za normę. Jeżeli pod paznokciem utyrzymuje się kolor "biały, to może oznaczać niedobór żelaza, a w konsekwencji anemię. Życzę zdrowia. :>)

Jerzy 08-08-2017

Miałem problemy z usunięciem kamienia powstałego z wody na powierzchni zlewozmywaka. Pomocny był kwas askorbinowy /wit.C/. Eko czyścik środek do czyszczenia i na wierzch trochę kwasu askorbinowego. Pomogło. Polecam.

maro 27-07-2017

Test na Candidę. Ośmielę się twierdzić, że każdy ma te drożdżaki również poza jelitem grubym. Tam jest ich miejsce, ale niewłaściwy tryb życia i odżywiania pomaga im przejść do śluzówki i śliniawki okolic twarzy.
Poniższy test może ciebie utwierdzić z dużym prawdopodobieństwem, że również i ty masz Candidę, która np. ciągle zapycha ci nos.
Przygotuj szklankę wody i postaw przy łóżku. Rano po przebudzeniu zbierz ślinę i pluń do szklanki.
1. Ślina rozpłynie się w wodzie - raczej Candidy nie ma.
2. Ślina sklei się, utworzy gęstą zawiesinę i zacznie opadać na dno - raczej Candida jest w śluzówce i śliniawce, w zatokach itp.
Męczy cię ciągły katar bez jakiegoś powodu. Po prostu jest. To może oznaczać, iż drożdżaki już pracują.

Informacje zawarte w dziale "Porady" pochodzą ze źródeł ogólnodostępnych. Jako administrator strony www.najmar.pl nie biorę za nie odpowiedzialności.