Wasze i nasze porady 

admin 17-09-2017

Jak sprawdzić świeżość jaja?
Wrzuć je do pojemnika z wodą. Te będące na dnie są bezpieczne do jedzenia. Te pływające lepiej nie spożywać.

admin 28-08-2017

Po zjedzeniu owoców niektóre osoby mają wzdęcia. Owoce przed spożyciem gotować na parze. Pomaga. :>)

admin 28-08-2017

Miałem trochę opory w piciu oleju tłoczonego na zimno. Za każdym razem dodawałem na łyżkę oleju kilka kropel soku z cytryny. Po wypiciu zostawał smak cytryny. :)

marek 24-08-2017

Ssanie goździka całego pomaga w usuwaniu zalegającej flegmy po przeziębieniu. Również goździk pomaga za "zapchany nos". Podrażnione gardło czy ciągłe odchrząkiwanie można usuwać poprzez ssanie goździka. Bierzemy jeden lub dwa całe goździki i ssiemy je przynajmniej 1 godzinę. Możemy to powtarzać dwa trzy razy dziennie. Życzę zdrowia. :>)

ja i ja 24-08-2017

Łatwy sposób na rozruszanie kręgosłupa. Trzy serie po 15 sekund.
Przed spaniem połóż się na dywanie na plecach. Nogi wyprostowane, ręce zaplecione za głową. Głowę unosimy do góry, stopy łączymy razem. Energicznymi ruchami na boki rozciągamy kręgosłup. Ćwiczenie przypomina pływającą rybę. Przez pierwsze dni kręgosłup może być bardziej obolały. Nie zrażać się tym. Samo przeminie. W razie potrzeby konsultować z lekarzem.

Informacje zawarte w dziale "Porady" pochodzą ze źródeł ogólnodostępnych. Jako administrator strony www.najmar.pl nie biorę za nie odpowiedzialności.