Wasze i nasze porady 

ja i ja 24-08-2017

Łatwy sposób na rozruszanie kręgosłupa. Trzy serie po 15 sekund.
Przed spaniem połóż się na dywanie na plecach. Nogi wyprostowane, ręce zaplecione za głową. Głowę unosimy do góry, stopy łączymy razem. Energicznymi ruchami na boki rozciągamy kręgosłup. Ćwiczenie przypomina pływającą rybę. Przez pierwsze dni kręgosłup może być bardziej obolały. Nie zrażać się tym. Samo przeminie. W razie potrzeby konsultować z lekarzem.

Marcia 09-08-2017

Test na zawartość żelaza.
Wg starych metod można sprawdzać żelazo w organiźmie.
Kładziemy na stole palec paznokciem do góry i naciskamy na paznokieć palcem drugiej ręki. Jeżeli kolor wraca do poprzedniego, to uznajemy za normę. Jeżeli pod paznokciem utyrzymuje się kolor "biały, to może oznaczać niedobór żelaza, a w konsekwencji anemię. Życzę zdrowia. :>)

Jerzy 08-08-2017

Miałem problemy z usunięciem kamienia powstałego z wody na powierzchni zlewozmywaka. Pomocny był kwas askorbinowy /wit.C/. Eko czyścik środek do czyszczenia i na wierzch trochę kwasu askorbinowego. Pomogło. Polecam.

maro 27-07-2017

Test na Candidę. Ośmielę się twierdzić, że każdy ma te drożdżaki również poza jelitem grubym. Tam jest ich miejsce, ale niewłaściwy tryb życia i odżywiania pomaga im przejść do śluzówki i śliniawki okolic twarzy.
Poniższy test może ciebie utwierdzić z dużym prawdopodobieństwem, że również i ty masz Candidę, która np. ciągle zapycha ci nos.
Przygotuj szklankę wody i postaw przy łóżku. Rano po przebudzeniu zbierz ślinę i pluń do szklanki.
1. Ślina rozpłynie się w wodzie - raczej Candidy nie ma.
2. Ślina sklei się, utworzy gęstą zawiesinę i zacznie opadać na dno - raczej Candida jest w śluzówce i śliniawce, w zatokach itp.
Męczy cię ciągły katar bez jakiegoś powodu. Po prostu jest. To może oznaczać, iż drożdżaki już pracują.

Informacje zawarte w dziale "Porady" pochodzą ze źródeł ogólnodostępnych. Jako administrator strony www.najmar.pl nie biorę za nie odpowiedzialności.